jak przebiega proces produkcji filmu | MOHDO

JAK PRACUJEMY?

Wiemy, że każdy świadomy klient chce aktywnie uczestniczyć w procesie produkcji.
My, z kolei, cenimy transparentność, dlatego w tym miejscu postanowiliśmy opisać sposób w jaki tworzymy filmy.
Dzięki temu łatwiej będzie nam się zrozumieć i wiedzieć, na jakim etapie produkcji jesteśmy.

Ponadto wiemy, że zależy wam na czasie. Uwierzcie - nam też.

W ramach briefu - elementy obowiązkowe filmów.

 1. Preprodukcja

  - Potrzeba klienta.
  Podejdźmy do tego razem: wy opowiadacie nam o swoich pragnieniach i potrzebach, my zadajemy pytania i dajemy propozycje.

  - Scenariusz
  Znając format, grupę docelową i to coś o czym będziemy opowiadać przy pomocy obrazu i dźwięku mamy już wszystkie składniki na pyszne danie. Nie musi być skomplikowane. Ważne, żeby smakowało i przede wszystkim, żeby nie było zaskoczeniem.

  - Wycena
  Głównym powodem opisania sposobu naszej pracy była chęć wytłumaczenia, jakie są etapy i elementy całego procesu tworzenia filmów. Dzięki temu łatwiej wszystkim zrozumieć, co ile kosztuje. Nam zależy na transparentności. Wam na najlepiej wydanych pieniądzach. Wszystko znajdziecie w załącznikach!

  - Harmonogram - terminowość
  My znamy Wasze oczekiwania. Wy znacie cenę. Wy dajecie termin. My robimy film. Jesteśmy na tej samej stronie.
 1. Produkcja

  Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza, dlatego Twoja obecność na planie jest dla nas bardzo ważna. Wiemy, co robimy, ale zawsze chętnie wysłuchamy Waszych uwag w trakcie - dzięki temu wszyscy będziemy krok bliżej do oczekiwanego efektu. Wy dajecie nam swoją obecność, a my zapewniamy ciężką pracę oraz świeży bufet owocowy. 
 2. Postprodukcja

  Montaż, korekcja koloru, udźwiękowienie, online, dodanie elementów Waszej identyfikacji wizualnej, itd. Nawet jezeli czesc z tych pojęć brzmi dość skomplikowanie, to warto o nich wspomnieć, bo dzięki tym detalom dostaniecie od nas to, czego oczekiwaliście. 
 1. Archiwizacja

  Nie zapominamy o was. Nigdy nie wiadomo czy i kiedy materiał przez nas stworzony znowu się przyda. Dlatego oprócz cyfrowego dostarczenia wam gotowego projektu, dostaniecie od nas dysk ze wszystkimi materiałami i gotowymi filmami. Jeśli będziecie chcieli- zarchiwizujemy je również po naszej stronie, aby zawsze można było szybko do nich wrócić.

Zadzwoń lub napisz do nas:

hello@mohdo.pl
+48 507 678 584